Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Просмотров: 5 | Добавил: методист | Дата: 24.06.2016 | Комментарии (0)

  1. До 1 червня 2016 року формуються робочі групи по кожній програмі для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (1-4класи). В кожній групі призначаються 1-2 модератори, які координуватимуть роботу, узагальнюватимуть подані пропозиції, організовуватимуть подальшу роботу групи.
  2. З 2 червня по 19 червня 2016 року навчальні програми для початкової школи розміщуються на публічній платформі для загального обговорення. Всі бажаючі, авторизувавшись, зможуть висловити свої позиції щодо оновлення програм.
  3. З 20 червня по 26 червня 2016 року члени робочої групи узагальнюватимуть пропозиції, що надійшли, внесуть відповідні зміни.
  4. З 27 червня по 3 липня 2016 року, оновлені програми публічно виставляються на платформі для повторного обговорення.
  5. З 4 липня робочі групи вносять останні зміни, готують порівняльні таблиці та методичні рекомендації для впровадження оновлених програм.
  6. Наприкінці липня оновлені програми мають бути розглянуті і затверджені Колегією Міністерства освіти і науки України .

Розвантаження програм



Просмотров: 25 | Добавил: методист | Дата: 06.06.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо

Дерев'янко Світлану Іванівну,

вчителя початкових класів Миколаївської ЗОШ №18,

яка посіла ІІІ місце в конкурсі

"Педагогічний досвід освітян регіону - 2016"

в номінації "Інноваційні технології в дошкільній, початковій і позашкільній освіті"

 

 

 



Просмотров: 15 | Добавил: методист | Дата: 06.06.2016 | Комментарии (0)

Шановні колеги!

    Просимо терміново здати  інформацію в НМЦ про вчителів, які в цьому навчальному році надрукували свої роботи у фахових виданнях або одержали перемогу в професійних конкурсах.



Просмотров: 30 | Добавил: методист | Дата: 28.05.2016 | Комментарии (0)

Переможці міського конкурсу "Кращий класний керівник -2016"

у номінації "Початкові класи"

ПІБ учасника

НЗ

Місце

1.

Кубах Тамара Григорівна

ЗОШ №28

І

2.

Шулєпа Тетяна Григорівна

ЗОШ №51

І

3.

Стругай Світлана Миколаївна

ЗОШ №34

ІІ

4.

Войхевич  Валентина Василівна

ЗОШ №64

ІІ

5.

Томіна Вікторія Анатоліївна

ЗОШ №19

ІІІ

6.

Новікова Оксана Юріївна

ЗОШ №4

ІІІ

7.

Баширова Оксана Миколаївна

ЗОШ №56

ІІІ

8.

Підгородецька Тетяна Анатоліївна

ЗОШ №27

ІІІ

 

 



Просмотров: 32 | Добавил: методист | Дата: 26.05.2016 | Комментарии (0)

 

 

Шановні панове!

Реагуючи на численні звернення вчителів і батьків, Міністерство освіти і науки України починає перегляд програм з початкової школи з метою урахування вікових особливостей дітей, викликів сьогодення і потреб майбутнього. Ми прагнемо зробити програми такими, щоб вчителю було легко відповісти на запитання дітей - для чого ми це вчимо.

У найближчі місяці мають бути осучаснені та розвантажені насамперед програми для 1-4 класів для загальноосвітніх закладів з українською мовою навчання.

До участі запрошуються вчителі-практики, вчителі-новатори, методисти початкової освіти, спеціалісти з базових компетенцій, освітні експерти, психологи, лікарі-педіатри, розробники онлайн курсів та авторських програм. 
 

Заповнити анкету можна за посиланням: http://goo.gl/forms/fFMD0Ox0Dc 


Останній строк подачі заявки - 30 травня.

 

 

Деталі на сайті МОНhttp://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/05/19/minosviti-zaproshue-ekspertiv,-pedagogiv,-osvityan/



Просмотров: 22 | Добавил: методист | Дата: 24.05.2016 | Комментарии (0)

Підсумки ІІ Всеукраїнського фестивалю педагогічної майстерності «Гуманізація освітнього простору: з Україною в серці!»


    16-17 травня 2016 року на базі Херсонської академії неперервної освіти проходив II Всеукраїнський фестиваль педагогічної майстерності «Гуманізація освітнього простору: з Україною в серці!», в якому взяли участь понад 1000 педагогів України. Метою  проведення Фестивалю було  виявлення та популяризація перспективного педагогічного досвіду (засоби, форми, методи, технології) дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, у якому знаходять подальший розвиток гуманістичні ідеї патріотичного і громадянського виховання.

       Освітян Миколаєва достойно представили вчителі початкових класів Миколаївської загальноосвітньої  щколи  I-II ступенів №64  Войхевич Валентина Василівна, Джулай Наталя Валентинівна, Андреєва Наталя Василівна.  На базі навчальних закладів Херсонщини під час Фестивалю вчителі Войхевич В.В.  і Андреєва Н.В. поділилися своїми творчими наробками, провели  майстер-класи для учасників заходу.  

      За висновками експертної комісії Фестивалю були визначені кращі роботи у кожній номінації, переможцям присвоєно найвищу нагороду  Гран-прі  та  звання  Лауреата.

       Вітаємо з перемогою!

  • у  номінації «Підтримаємо воїна»:
  • Гран-прі: Войхевич Валентина Василівна, класний колектив 3-А класу;
  • у номінації «Ти у серці моїм, Україно»:
  • Лауреати: Войхевич Валентина Василівна, класний колектив 3-А класу;

                 Джулай Наталя Валентинівна, класний колектив 2-А класу;

  • у номінації «Стежками моєї малої Батьківщини»:
  • Лауреат: Андреєва Наталя Василівна, класний колектив 2-Б класу.

    Велика подяка була висловлена  ректором академії Зубко А.М. директору Миколаївської загальноосвітньої  I-II ступенів школи  №64 Павлюк Антоніні Михайлівні за впровадження інноваційних ідей патріотичного та громадянського виховання педагогами в навчально-виховному процесі сучасного навчального закладу.



Просмотров: 36 | Добавил: методист | Дата: 18.05.2016 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців ІІІ етапу обласних предметних олімпіад

серед учнів початкових класів

Жело Артем , ММК, І місце (математика)

Лапшин Глєб, ЗНЗ №59, ІІ місце (математика)

Гайдук Ярослав, ЗНЗ №29, ІІ місце (математика)

Зима Кирил, ЗНЗ №65, ІІІ місце (математика)

Бабаян Євгенія, ЗНЗ №22, І місце (природознавство)

Хорькова Надія, ЗНЗ №6, І місце (природознавство)

Алєксєйшина Варвара, ЗНЗ №65, ІІІ місце (природознавство)

Урус Дар'я, ЗНЗ №22, І місце (Я у світі)

Шестакова Анна, ЗНЗ №50, ІІ місце (Я у світі)

Канарська Евеліна, ЗНЗ №59, І місце (англійська мова)

Батенко Анастасія, ММК, І місце (англійська мова)

Гусенко Владислав, ЗНЗ №65, ІІ місце (англійська мова)

Кучеренко Дар'я, ММК, ІІІ місце (англійська мова)

Рижова Катерина, ЗНЗ №1, І місце (німецька мова)

Чалий Володимир, ЗНЗ №19, ІІ місце (німецька мова)



Просмотров: 29 | Добавил: методист | Дата: 16.05.2016 | Комментарии (0)

1 2 3 4 5 6 »