Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Шановні колеги!

Наближається до кінця навчальний рік. Настає пора підведення підсумків роботи. Просимо терміново повідомити про ваші публікації в фахових виданннях, а також про участь/перемогу  в професійних конкурсах.

Повідомлення присилайте на адресу:

Olena_Vatuleva@ukr.net



Просмотров: 3 | Добавил: методист | Дата: Сьогодні | Комментарии (0)

Науково-методичний центр

управління освіти Миколаївської міської ради

висловлює

ПОДЯКУ

директорам ЗОШ  № 6, 18, 22, 65

(Бродянській І.В., Колечко Н.К., Богуну П.М., Булинкіній Н.І.),

педагогічним колективам вищезазначених закладів

за допомогу в організації і проведенні міських предметних

олімпіад серед учнів початкових класів



Просмотров: 36 | Добавил: методист | Дата: 09.04.2015 | Комментарии (0)

Переможці

міської олімпіади з української мови серед учнів 3 класів

2014 - 2015 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

ЗНЗ      №

Місце

П І П вчителя

1

Яновська    Діана

22

1

Самійлова Алла Михайлівна

2

Рижова Катерина

1

2

Яблонська Тетяна Дмитрівна

3

Дем’янович Юлія

52

2

Ганістрат Світлана Василівна

4

Бобровська Вікторія

3

3

Гончаренко Наталія Олександрівна

5

Федоряк Катерина

6

3

Бондаренко Вікторія Вікторівна

6

Рожина Дар’я

11

3

Бондарчук Світлана Борисівна

7

Плужнікова     Софія

15

3

Корчинська Марина Михайлівна

8

Зудов Нікіта

18

3

Потапенко Ірина Валентинівна

9

Зіміна Дар’я

20

3

Ляміна Валентина Володимирівна

10

Непомняща Софія

34

3

Костенко Тетяна Анатоліївна

11

Смирнова Наталія

48

3

Воронько Ірина Дмитрівна

12

Кривенко Олексій

53

3

Колеснікова Катерина Петрівна

13

Гуріна Олександра

56

3

Гонтарук  Наталя Володимирівна

14

Бритвак  Карина

60

3

Лимаренко Алла Григорівна

15

Дмитрієва Катерина

64

3

Дрожак Інна Миколаївна

16

Іванченко Дар’я

АДТ

3

Волкова Олена Іванівна

17

Норенко Вікторія

СНВК

3

Кучеренко Галина Романівна

18

Добросінська Поліна

НВК «Ч»

3

Шубрат Світлана Вікторівна 

19

Бєляєв Дмитро

НВК «С»

3

Мкртичян Ірина Валеріївна

20

Жмура Артем

Шк.-інт №4

3

Трофанюк Наталія Володимирівна

 

 

 



Просмотров: 49 | Добавил: методист | Дата: 08.04.2015 | Комментарии (0)

Переможці

 міської олімпіади з математики серед учнів 3 класів

2014 - 2015 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

ЗНЗ      №

Місце

П І П вчителя

1

Дмитрієва Катерина

64

1

Дрожак Інна Миколаївна

2

Жело Артем

ММК

2

Черткова Олена Анатоліївна

3

Хорькова Надія

6

3

Бондаренко Вікторія Вікторівна

4

Брой Данііл

11

3

Смуглякова  Лариса Іванівна

5

Шаповал Кіра

20

3

Руда Галина Миколаївна

6

Трофімішин Олександр

22

3

Лишко Валерія Валеріївна

7

Кльопка Ігор

26

3

Келембет Валентина Іванівна

8

Залізняк Артем

33

3

Криницька Олена Володимирівна

9

Анісімова Анастасія

35

3

Шинкарчук Ірина Володимирівна

10

Пулє Ярослав

51

3

Харченко Лариса Миколаївна

11

Кривенко Олексій

53

3

Колесникова Катерина Петрівна

12

Коваленко Юля

59

3

Хіміченко Марина Віталіївна

13

Захарченко Антоніна

65

3

Шеремет Наталя Едуардівна

14

Кузоваткін Ілля

СНВК

3

Кучеренко Галина Романівна

 

 

 

 

 

 

 

 



Просмотров: 38 | Добавил: методист | Дата: 08.04.2015 | Комментарии (0)

Переможці

міської олімпіади з української мови серед учнів 4 класів

2014 - 2015 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

ЗНЗ      №

Місце

П І П вчителя

1

Зірка Олексій

48

1

Савичан Світлана Василівна

2

Гордієнко Олександр

1

2

Олійник Валентина Броніславівна

3

Бордакова Олена

11

2

Левкова Олена Іванівна

4

Редько Діана

24

2

Табунщик Галина Іванівна

5

Звеліндовська Юлія

26

2

Бахмут Ірина

Ігорівна

6

Дубіна Валерія

50

2

Мальченко Ольга Михайлівна

7

Клименко Альона

ММК

2

Шелім Ольга

Іванівна

8

Марцин Олена

АДТ

2

Голубчик Катерина Володимирівна

9

Шемякіна Олександра

6

3

Альбещенко Ірина Анатоліївна

10

Вороніна Дар’я

12

3

Гречко Людмила Олександрівна

11

Туренко Ярослав

14

3

Колісниченко Світлана Михайлівна

12

Зідрашко Олександра

19

3

Познякова Олена Анатоліївна

13

Коваленко Михайло

22

3

Філенко Тетяна Миколаївна

14

Некрасова Юлія

28

3

Дегтярьова Вікторія Олегівна

15

Кочубей Богдан

30

3

Парахненко Наталія Анатоліївна

16

Капустіна Альона

32

3

Соловйова Олена Євгенівна

17

Жовнірчик Анастасія

40

3

Полив’ян Людмила Василівна

18

Ткач Аліна

43

3

Панайтакі Марія Василівна

19

Чебаненко Андрій

44

3

Сергєєва Людмила Михайлівна

20

Чуменко Вікторія

56

3

Гонтарук Наталя Володимирівна

21

Грицай Вероніка

59

3

Барміна Юлія Михайлівна

22

Пшенична Дар’я

60

3

Гончаренко Людмила Миколаївна

23

Дубровіна Катерина

65

3

Деркач Лариса Петрівна

26

Братко Дар’я

НВК «С»

3

Борсук Лариса Михайлівна

27

Гусєва Вероніка

Шк.інт. №7

3

Тітова С.М.

 

 

 

 

 

 



Просмотров: 42 | Добавил: методист | Дата: 08.04.2015 | Комментарии (0)

Переможці

 міської олімпіади з математики серед учнів 4 класів

2014 - 2015 н.р.

№ п/п

Прізвище, ім’я учня

ЗНЗ      №

Місце

П І П вчителя

1

Молчанов Станіслав

39

1

Акманова Наталія Миколаївна

2

Сенюк Владислав

59

1

Симоненко Олена Олександрівна

3

Чорний Антон

22

2

Закора Марина Миколаївна

4

Нєлєпов Нікіта

ММК

2

Шелім Ольга

 Іванівна

5

Такташов Ростислав

ММК

2

Юхимук Тетяна Петрівна

6

Обуховський Ілля

11

3

Чебанова Джанетта Аркадіївна

7

Курик Микола

19

3

Познякова Олена Анатоліївна

8

Пугач Максим

24

3

Осадчук Лариса Леонідівна

9

Губенко Дмитро

54

3

Пахолок Галина Миколаївна

10

Ясельська Владлена

57

3

Покотило Людмила Володимирівна

11

Ломакіна Вікторія

АДТ

3

Тузова Тамара Михайлівна

12

Касьяненко Олександр

Шк.-інт №7

3

Тітова С.М.

 

 

 



Просмотров: 34 | Добавил: методист | Дата: 08.04.2015 | Комментарии (0)

Переможці

міської  олімпіади з англійської мови серед учнів 4-х класів

код

П.І. учня

школа

П.І.П. вчителя

Місце

1

427

МірзоянАнаіт

ЗОШ № 22

Дворцова М.О.

І

2

437

Андрієвич Анастасія

ЗОШ № 59

Коломієць М.В.

І

3

438

Коваленко Михайло

«Надія»

Царюк І.В.

І

4

445

Такташов Ростислав

ММК

Бойко М.Л.

І

5

401

Зірка Олексій

ЗОШ № 48

Бойко О.В.

ІI

6

416

Карчевський Олександр

ЗОШ № 29

Бугір Н.Ф.

ІІ

7

417

Бобухова Владислава

НВК «Зоря»

Лазарєва О.В.

ІІ

8

436

Тараненко Андрій

ЗОШ № 65

Вара С.В.

ІІ

9

428

МінкінаАльона

ЗОШ № 22

Серашова О.О.

ІІ

10

406

Радченко Вікторія

ЗОШ № 11

Пушкіна-Броницька О.О.

ІІ

11

403

Козлова Юлія

НВК «Семиквіточка»

Зубкова Л.М.

ІІ

12

425

Копитіна Ніколь

ЗОШ № 18

Мігунова Л.С.

ІІ

13

446

Цис Валерія

ЗОШ № 59

Коломієць М.В.

ІІI

14

413

Горячева Юлія

ЗОШ № 54

Наумкіна Н.І.

ІІI

15

419

Богдан Нікіта

ЗОШ №40

Бринченко В.М.

ІІI

16

444

Чуйко Сергій

ММК

Кучеренко Н.О.

ІІI

17

405

Кретова Софія

ЗОШ № 19

Ружицька Л.М.

ІІІ

18

443

Сінько Костянтин

ЗОШ № 3

Лоцька О.М.

ІІІ

19

418

Макарчук Анастасія

ЗОШ № 20

Павлова Н.П.

ІІІ

20

422

КоптенкоАріна

ЗОШ № 1

Федорова О.Л.

ІІІ

21

414

Шимченко Вікторія

ЗОШ № 26

Ніколінко О.Ф.

ІІІ

22

423

Смоляр Денис

АДТ

Кірпіченко А.С.

ІІІ

23

410

Кириченко Анастасія

ЗОШ № 28

Кривонос Т.В.

ІІІ

24

415

Віршубський Ілля

ЗОШ № 50

Куприкова І.О.

ІІІ

 



Просмотров: 81 | Добавил: методист | Дата: 01.04.2015

Переможці  міської олімпіади з курсу «Я і Україна»

І місце

Братко Дар’я  (НВК «Семиквіточка», вч. Борсук Лариса Михайлівна)

ІІ місце

Цуканов Володимир (ЗОШ №1, вч. Радул Ольга Вікторівна)

Гадживердієв Алім(ЗОШ №14, вч. Колісниченко Світлана Михайлівна)

Наточий Олександр(ЗОШ №22, вч. Філенко Тетяна Миколаївна)

Звеліндовська Юлія (ЗОШ №26, вч. Бахмут Ірина Ігорівна)

Арамма Артем (ЗОШ №39, вч. Парак Галина Григорівна)

Іщенко Катерина(ЗОШ №28, вч. Масіброда Олена Василівна)

ІІІ місце

Черненко Микола (ЗОШ №4, вч. Солінська Ольга Олександрівна)

Підгайний Михайло (ЗОШ №6, вч. Альбещенко Ірина Анатоліївна)

Попович Роман (ЗОШ №16, вч. Мавродієва Надія Миколаївна)

Баткалюк Олена (ЗОШ №23, вч. Берсан  Тетяна Іванівна)

Таловська Евеліна (ЗОШ №32, вч. Соловйова Олена Євгенівна)

Ларіков Микита (ЗОШ №34, вч Іванова Валентина Василівна)

Табунчик Андрій (ЗОШ №35, вч. Чересленко Ганна Станіславівна)

Шевчук Дар’я (ЗОШ №40, вч. Павлюх Світлана Анатоліївна)

Ципков Олександр(ЗОШ №44, вч. Трешнюк Марія Петрівна)

Сиченко Дар’я (ЗОШ №53, вч.Осадчук Ольга Володимирівна)

Холмстром Еріка

Захарова Марина

Перепелична Юлія (ЗОШ №54, вч. Квітковська Ірина Анатоліївна)

Михайличенко Анна (ЗОШ №57, вч. Семененко Галина Василівна)

Костенко Юлія (ЗОШ №59, вч. Барміна Юлія Михайлівна)

Сидоренко Діана (ЗОШ №65, вч. Гонтаренко Галина Миколаївна)

Панфілов Гліб (ММК, вч. Лагутіна Наталя Павлівна)

Марцин Олена (АДТ, вч. Голубчик Катерина Володимирівна)

Коломієць Дар’я (НВК «Зоря», вч. Волошина Анастасія Геннадіївна).

 

 

 



Просмотров: 53 | Добавил: методист | Дата: 01.04.2015

Переможці

 міської олімпіади з російської  мови

І місце

Данілко Дар’я (ЗОШ №18, вч. Будняк Ірина Анатоліївна)

Парасей Юрій (ЗОШ №19, вч. Познякова Олена Анатоліївна)

ІІ місце

Карадима Анна

ІІІ місце

Мицо Діана (ЗОШ №3, вч. Жак Валентина Олександрівна)

Шемякіна Олександра (ЗОШ №6, вч. Альбещенко Ірина Анатоліївна)

Шевчук Єва (ЗОШ №31, вч. Залюбовська Надія Михайлівна)

Сказко Марія (ЗОШ №43, вч. Палівода Валентина Василівна)

Білоус  Ксенія (ЗОШ №44, вч. Трешнюк Марія Петрівна)

Макарова Олена (ЗОШ №45, вч. Василькова Ольга Анатоліївна)

 



Просмотров: 64 | Добавил: методист | Дата: 01.04.2015

1 2 »